baner bicz

Mistrzostwa Polski - dzień IV [galeria]
Zapraszamy na fotorelację z czwartego dnia finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn... DALEJ
BSC GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI!
Grembach Łódź najlepszą drużyną w Polsce w piłce nożnej plażowej. Srebro dla zespołu KP... DALEJ
prev
next

K - kobiety, nr boiska, bar. - baraże

- CZWARTEK 28 lipca -
1  godz. 10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań AZS SAN Łódź 9:0
2  godz. 10:00 K Gr. B Sztorm AWFiS Gdańsk Grembach Lady OMS Łódź  3:0
1  godz. 11:00  K Gr. B  BSC Boca Gdańsk KU AZS UAM Poznań  8:4
2  godz. 11:00 K Gr. A  Sparta Daleszyce Red Devils Ladies Chojnice 3:4
1  godz. 12:00  bar. Gr. A  Team Słupsk  BSC AZS SAN Łódź 4:4, rz.k. 3:2
2  godz. 12:00  bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie Garwolin Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice 10:8
1  godz. 13:00  Gr. A Omida Hemako Sztutowo  FBS Kolbudy  1:7
2  godz. 13:00  Gr. B BSC Grembach Łódź  KP Łódź  3:3 rz.k. 2:0
1  godz. 15:00  K Gr. A Sparta Daleszyce  AZS UAM Poznań  2:4
2  godz. 15:00  K Gr. B BSC Boca Gdańsk  Sztorm AWFiS Gdańsk  4:2
2  godz. 16:00  K Gr. B KU AZS UAM Poznań  Grembach Lady OMS Łódź  3:4
1  godz. 16:00  K Gr. A Red Devils Ladies Chojnice AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
2  godz. 17:00 bar. Gr. A BSC AZS SAN Łódź  KP Rapid Lublin  2:1
1  godz. 17:00  bar. Gr. B Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice  BSC Pro-Fart Głowno  7:4
- PIĄTEK, 29 lipca
2  godz. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce AZS SAN Łódź  4:2
1  godz. 10:00  K Gr. B BSC Boca Gdańsk Grembach Lady OMS Łódź  3:0
1  godz. 11:00  K Gr. B KU AZS UAM Poznań  Sztorm  AWFiS Gdańsk 0:6
2  godz. 11:00  K Gr. A Red Devils Ladies Chojnice  AZS UAM Poznań  1:10
1  godz. 12:00  bar. Gr. A KP Rapid Lublin  Team Słupsk  3:4
2  godz. 12:00  bar. Gr. B BSC Pro-Fart Głowno  Vita-Sport Zdrowie Garwolin  4:5
2  godz. 13:00  Gr. A FBS Kolbudy  Tonio Team Sosnowiec  5:1
1  godz. 13:00 Gr. B KP Łódź BSC Boca Gdańsk  5:0 (wo.)
- Przerwa - 1 godzina -
1  godz. 15:00 K o VII miejsce KU AZS UAM Poznań AZS SAN Łódź 2:5
1  godz. 15:45  K o V miejsce Sparta Daleszyce Grembach Lady OMS Łódź 2:0
1  godz. 16:30  K półfinał 1 AZS UAM Poznań Sztorm AWFiS Gdańsk 5:3
1  godz. 17:15  K półfinał 2 BSC Boca Gdańsk Red Devils Ladies Chojnice  5:0
1  godz. 18:00  Gr. A Tonio Team Sosnowiec  Omida Hemako Sztutowo  2:2 rz.k. 2:1
2  godz. 18:00  Gr. B BSC Boca Gdańsk  BSC Grembach Łódź  2:8
- SOBOTA 29 lipca - 
1  godz. 11:00 K o III miejsce Sztorm AWFiS Gdańsk Red Devils Ladies Chojnice  7:2
1  godz. 12:00  bar. półfinał 1 Team Słupsk Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice  5:3
1  godz. 13:00  bar. półfinał 2 Vita-Sport Zdrowie Garwolin BSCC AZS SAN Łódź 2:4
1  godz. 14:00  K FINAŁ AZS UAM Poznań BSC Boca Gdańsk  3:1
1  godz. 14:30 półfinał 1 FBS Kolbudy KP Łódź  1:4
1  godz. 15:40  półfinał 2  BSC Grembach Łódź Tonio Team Sosnowiec  13:1
- NIEDZIELA 31 lipca - 
1  godz. 12:00 baraże FINAŁ  Team Słupsk BSCC AZS SAN Łódź :
1  godz. 13:00 o V miejsce Omida Hemako Sztutowo BSC Boca Gdańsk :
1  godz. 14:00  o III miejsce FBS Kolbudy Tonio Team Sosnowiec :
- godz 15:15 MECZ POKAZOWY GWIAZD - 
1  godz. 15:45 FINAŁ BSC Grembach Łódź KP Łódź :
- 17:00 Ceremonia wręczenia nagród - Mistrzostwa Polski Mężczyzn -  

 

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

GDYNIASPORT.PL

baner 320x154

bbaner 320x154

Harmonogram - Gdynia 2016

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

Dzień 1, czwartek 28.07
g.10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań - AZS SAN Łódź 9:0
g.10:00 K Gr. B Sztorm  Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g.11:00 K Gr. B Boca Gdańsk - KU AZS UAM Poznań 8:4
g.11:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - Red Devils 3:4
g. 12:00 Bar. Gr. A Team Słupsk - SAN Łódź 4:4 rz.k. 3:2
g. 12:00 Bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie - Red Devils 10:8
g. 13:00 Gr. A Hemako Sztutowo - FBS Kolbudy 1:7
g. 13:00 Gr. B Grembach Łódź - KP Łódź 3:3 rz.k. 2:0
g. 15:00 K Gr. A Sparta - AZS UAM Poznań 2:4
g. 15:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Sztorm Gdańsk 4:2
g. 16:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Grembach 3:4
g. 16:00 K Gr. A Red Devils - AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. A SAN Łódź - Rapid Lubliun 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. B Red Devils - Pro-Fart Głowno 7:4
Dzień 2, piątek 29.07
g. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - AZS SAN Łódź 4:2
g. 10:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g. 11:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 0:6
g. 11:00 K Gr. A Red Devils Chojnice - AZS UAM Poznań 1:10
g. 12:00 Baraże Gr. A Rapid Lublin - Team Słupsk 3:4
g. 12:00 Baraże Gr. B Pro-Fart Głowno - Vita-Sport 4:5
g. 13:00 Gr. A FBS Kolbudy - Tonio Team Sosnowiec  5:1
g. 13:00 Gr. B KP Łódź - BSC Boca Gdańsk 5:0 (wo.)
g. 15:00 K o VII miejsce KU Poznań - SAN Łódź 2:3
g. 15:45 K o V miejsce Grembach Łódź - Sparta Daleszyce 0:2
g. 16:30 K Półfinał 1 UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 5:3
g. 17:15 K Półfinał 2 Boca Gdańsk - REd Devils 5:0
g. 18:00 Gr. A Tonio Team - Hemako Sztutowo 2:2 rz.k. 2:1
g. 18:00 Gr. B BSC Boca Gdańśk - Grembach Łódź 2:8
Dzień 3, sobota 30.07
g. 11:00 K o III miejsce Sztorm Gdańsk - Red Devils  7:2
g. 12:00 Baraże Półfinał 1 Team Słupsk - Red Devils  5:3
g. 13:00 Baraże Półfinał 2 Vita-Sport - SAN Łódź 2:4
g. 14:00 K FINAŁ AZS UAM Poznań - Boca Gdańsk 3:1
g. 14:30 Półfinał 1 FBS Kolbudy - KP Łódź 1:4
g. 15:45 Półfinał 2 Grembach Łódź - Tonio Sosnowiec 13:1
Dzień 4, niedziela 31.07
g. 12:00 Baraże Finał Team Słupsk - SAN Łódź 3:2
g. 13:00 o V miejsce Omida Hemako - Boca Gdańsk 5:1
g. 14:00 o III miejsce Tonio Team - FBS Kolbudy 3:9
g. 15:15 Mecz pokazowy Gwiazd
g. 16:00 FINAŁ Grembach Łódź - KP Łódź 3:1
g. 17:00 Ceremonia wręczenia nagród

Rozgrywki 2016

 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

 

 I LIGA - grupa północna
  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 3 15 50-24
2. Wodomex Bojano 3 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 3 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 3 0 18-50

 

 I LIGA - grupa południowa
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin