baner bicz

Mistrzostwa Polski - dzień IV [galeria]
Zapraszamy na fotorelację z czwartego dnia finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn... DALEJ
BSC GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI!
Grembach Łódź najlepszą drużyną w Polsce w piłce nożnej plażowej. Srebro dla zespołu KP... DALEJ
prev
next
 

8-10 lipca 2016: Gdańsk-Brzeźno

Grupa 1 M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 6 13-4
2. Red Devils Chojnice 2 3 12-14
3. Team Słupsk 2 0 6-13

BSC Grembach Łódź - Team Słupsk 5:0 (walkower)

Team Słupsk - Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice 6:8 (3:2, 1:2, 2:4)
Bramki:
Team: 3 Bobrowski, 2 Terczyński, Pięta
Red Devils: 3 Kriezel, 2 Ivanov, 2 Kubiszewski, Broner

BSC Grembach Łódź - Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice 8:4 (2:0, 2:1, 4:3)
Bramki:
BSC Grembach: 3 Baran, 2 Ziober, Bogacz, Olejniczak, Golański
Red Devils: 2 Wardowski, Wiszniewski, Kriezel

Grupa 2 M Pkt Br
1. KP Łódź 2 6 14-2
2. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 3 6-11
3. BSCC SAN AZS Łódź 2 0 5-12

KP Łódź - Vita-Sport Zdrowie Garwolin 8:0 (5:0, 2:0, 1:0)
Bramki:
KP: 2 Krawczyk, 2 Trzaskowski, 2 Saganowski, 2 Kucharski

Vita-Sport Zdrowie Garwolin - BSCC SAN AZS Łódź 6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
Bramki:
Vita-Sport: 3 Gac, 2 Kasprzak, Makulec
Łódź: 3 Klepczarek

KP Łódź - BSCC SAN AZS Łódź 6:2 (1:0, 1:2, 4:0)
Bramki:
KP: 3 Sobalczyk, 2 Saganowski, Krawczyk
Łódź: Klepczarek, Poter

Grupa 3 M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 3 9 17-5
2. Tonio Team Sosnowiec 3 6 16-9
3. KP Rapid Lublin 3 3 16-11
4. Bryza Sztutowo 3 0 1-20

KP Rapid Lublin - KS Bryza Sztutowo 10:1 (2:0, 4:1, 4:0)
Bramki:
Rapid: 4 Gromba, 3 Paździor, Mirowski, Piorun, Zgierski
Bryza: Weremko

Omida Hemako Sztutowo - Tonio Team Sosnowiec 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
Bramki:
Omida Hemako: 4 Friszkemut, Depta, Kiełczyński
Tonio Team: Taraszkowski, Popławski

Tonio Team Sosnowiec - KP Rapid Lublin 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
Bramki:
Tonio Team: 3 Popławski, Chłosta
Rapid: 2 Gromba, Zgierski

KS Bryza Sztutowo - Omida Hemako Sztutowo 0:5 (walkower)

Tonio Team Sosnowiec - KS Bryza Sztutowo 5:0 (walkower)

Omida Hemako Sztutowo - KP Rapid Lublin 6:3 (1:0, 3:3, 2:0)
Bramki:
Omida Hemako: 3 Friszkemut, Grzegorczyk, Poźniak, B. Piechnik
Rapid: 2 Zgierski, Kurkiewicz

Grupa 4 M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 18-12
2. Wodomex Bojano 3 3 8-14
3. UKS Milenium Gliwice 3 2 7-8
4. FBS Kolbudy 3 1 12-14

Wodomex Bojano - UKS Milenium Gliwice 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Bramki:
Wodomex: 2 Dempc, Groth
Milenium: 2 Burzawa

BSC Boca Gdańsk ¬- FBS Kolbudy 7:6 (4:2, 1:3, 0:0)
Bramki:
BSC Boca: Gajda, Madani, Kubiak, Kwasny, Kugiel, Kreft, Musik
FBS: 2 Krysiński, 2 Łaszczuk, Pietrzkiewicz, Ciecholewski

FBS Kolbudy - Wodomex Bojano 5:5, 6:5 rz. k. (2:2, 1:1, 1:1, 1:1 dgr., 6:5 rz. k.)
Bramki:
FBS: 3 Pietrzkiewicz, 2 Borkowski
Wodomex: Janke, Rzepecki, Frankowski, Siemko, Dempc

UKS Milenium Gliwice  - Boca Gdańsk 3:4 (0:1, 0:3, 3:0)
Bramki:
Milenium: 2 Wardziński, Burzawa
BSC Boca: 3 Kwasny, Matuszek

FBS Kolbudy  - UKS Milenium Gliwice 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1 dgr.)
Bramki:
FBS: 2 Wardziński
Milenium: Żuk

BSC Boca Gdańsk - Wodomex Bojano 7:3 (1:2, 1:0, 5:1)
Bramki:
BSC Boca: 2 Kugiel, 2 Kubiak, Madani, Kwasny, Horbacz
Wodomex: Dempc, Groth, Siemko


Ćwierćfinały

KP Łódź - Red Devils Urbaniak Eltom Chojnice 9:3 (3:1, 6:1, 0:1)
Bramki:
KP: 3 Krawczyk, 3 Saganowski, 2 Jesionowski, Trzaskowski
Red Devils: 2 Kriezel, Broner

BSC Grembach Łódź - Vita-Sport Zdrowie Garwolin 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Bramki:
BSC Grembach: 2 Ziober, Widzicki, Olejniczak
Vita-Sport: Gac

Omida Hemako Sztutowo - Wodomex Bojano 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Bramki:
Omida Hemako: 2 Friszkemut, Poźniak, Kiełczyński
Wodomex: Dempc

BSC Boca Gdańsk - Tonio Team Sosnowiec 3:6 (0:2, 0:0, 3:4)
Bramki:
BSC Boca: 2 Musik, Olszewski
Tonio Team: 4 Popławski, 2 Ostroushko

Półfinały
BSC Grembach Łódź - Omida Hemako Sztutowo 7:5 (4:1, 0:2, 3:2)
Bramki:
BSC Grembach: 4 Guedes, Marciniak, Widzicki, Ziober
Omida Hemako: 2 Poźniak, B. Piechnik, Friszkemut, Żuchowski

KP Łódź - Tonio Team Sosnowiec 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Bramki:
KP: 2 Jesionowski, Krawczyk, Riabchuk, Kucharski
Tonio Team: Kiklaisz, Gołębiewski

FINAŁ
BSC Grembach Łódź - KP Łódź 1:6 (0:1, 0:1, 1:4)
Bramki:
BSC Grembach: Bogacz
KP:2 Krawczyk, 2 Sobalczyk, Marciniak, Saganowski

Najlepszy zawodnik: Artur Popławski (Tonio Team Sosnowiec)
Najlepszy bramkarz: Maciej Marciniak (BSC Grembach Łódź)
Król strzelców: 10 bramek - Paweł Friszkemut (Omida Hemako Sztutowo)


Strzelcy bramek
10 Friszkemut (Omida Hemako)
9 Krawczyk (KP)
8 Saganowski (KP), Popławski (Tonio Team)
6Kriezel (Red Devils), Gromba (Rapid)
5Ziober (BSC Grembach), Sobalczyk (KP), Dempc (Wodomex), Kwasny (BSC Boca)
4 Guedes (BSC Grembach), Jesionowski (KP), Gac (Vita-Sport), Klepczarek (AZS Łódź), Zgierski (Rapid), Burzawa (Milenium), Pietrzkiewicz (FBS), Wardziński (Milenium)
3 Bobrowski (Team), Baran (BSC Grembach), Trzaskowski, Kucharski (KP), Paździor (Rapid), Poźniak (Omida Hemako), Groth (Wodomex), Kugiel, Kubiak, Musik (BSC Boca)
2 Terczyński (Team), Ivanov, Kubiszewski, Wardowski, Broner (Red Devils), Olejniczak, Widzicki, Bogacz (BSC Grembach), Kasprzak (Vita-Sport), B. Piechnik, Kiełczyński (Omida Hemako), Ostroushko (Tonio Team), Siemko (Wodomex),  Madani (BSC Boca), Krysiński, Łaszczuk, Borkowski 
1Pięta (Team), Wiszniewski (Red Devils), Golański, Marciniak (BSC Grembach), Riabchuk, Marciniak (KP), Makulec (Vita-Sport), Poter (AZS Łódź), Mirowski, Piorun, Kurkiewicz (Rapid), Weremko (Bryza), Depta, Grzegorczyk, Żuchowski (Omida Hemako), Taraszkowski, Chłosta, Kiklaisz, Gołębiewski (Tonio Team), Janke, Rzepecki, Frankowski (Wodomex), Gajda, Kreft, Musik, Matuszek, Horbacz, Olszewski (BSC Boca), Pietrzkiewicz, Ciecholewski, Żuk (FBS)

GDYNIASPORT.PL

baner 320x154

bbaner 320x154

Harmonogram - Gdynia 2016

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

Dzień 1, czwartek 28.07
g.10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań - AZS SAN Łódź 9:0
g.10:00 K Gr. B Sztorm  Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g.11:00 K Gr. B Boca Gdańsk - KU AZS UAM Poznań 8:4
g.11:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - Red Devils 3:4
g. 12:00 Bar. Gr. A Team Słupsk - SAN Łódź 4:4 rz.k. 3:2
g. 12:00 Bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie - Red Devils 10:8
g. 13:00 Gr. A Hemako Sztutowo - FBS Kolbudy 1:7
g. 13:00 Gr. B Grembach Łódź - KP Łódź 3:3 rz.k. 2:0
g. 15:00 K Gr. A Sparta - AZS UAM Poznań 2:4
g. 15:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Sztorm Gdańsk 4:2
g. 16:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Grembach 3:4
g. 16:00 K Gr. A Red Devils - AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. A SAN Łódź - Rapid Lubliun 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. B Red Devils - Pro-Fart Głowno 7:4
Dzień 2, piątek 29.07
g. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - AZS SAN Łódź 4:2
g. 10:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g. 11:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 0:6
g. 11:00 K Gr. A Red Devils Chojnice - AZS UAM Poznań 1:10
g. 12:00 Baraże Gr. A Rapid Lublin - Team Słupsk 3:4
g. 12:00 Baraże Gr. B Pro-Fart Głowno - Vita-Sport 4:5
g. 13:00 Gr. A FBS Kolbudy - Tonio Team Sosnowiec  5:1
g. 13:00 Gr. B KP Łódź - BSC Boca Gdańsk 5:0 (wo.)
g. 15:00 K o VII miejsce KU Poznań - SAN Łódź 2:3
g. 15:45 K o V miejsce Grembach Łódź - Sparta Daleszyce 0:2
g. 16:30 K Półfinał 1 UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 5:3
g. 17:15 K Półfinał 2 Boca Gdańsk - REd Devils 5:0
g. 18:00 Gr. A Tonio Team - Hemako Sztutowo 2:2 rz.k. 2:1
g. 18:00 Gr. B BSC Boca Gdańśk - Grembach Łódź 2:8
Dzień 3, sobota 30.07
g. 11:00 K o III miejsce Sztorm Gdańsk - Red Devils  7:2
g. 12:00 Baraże Półfinał 1 Team Słupsk - Red Devils  5:3
g. 13:00 Baraże Półfinał 2 Vita-Sport - SAN Łódź 2:4
g. 14:00 K FINAŁ AZS UAM Poznań - Boca Gdańsk 3:1
g. 14:30 Półfinał 1 FBS Kolbudy - KP Łódź 1:4
g. 15:45 Półfinał 2 Grembach Łódź - Tonio Sosnowiec 13:1
Dzień 4, niedziela 31.07
g. 12:00 Baraże Finał Team Słupsk - SAN Łódź 3:2
g. 13:00 o V miejsce Omida Hemako - Boca Gdańsk 5:1
g. 14:00 o III miejsce Tonio Team - FBS Kolbudy 3:9
g. 15:15 Mecz pokazowy Gwiazd
g. 16:00 FINAŁ Grembach Łódź - KP Łódź 3:1
g. 17:00 Ceremonia wręczenia nagród

Rozgrywki 2016

 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

 

 I LIGA - grupa północna
  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 3 15 50-24
2. Wodomex Bojano 3 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 3 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 3 0 18-50

 

 I LIGA - grupa południowa
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin