baner bicz

Mistrzostwa Polski - dzień IV [galeria]
Zapraszamy na fotorelację z czwartego dnia finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn... DALEJ
BSC GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI!
Grembach Łódź najlepszą drużyną w Polsce w piłce nożnej plażowej. Srebro dla zespołu KP... DALEJ
prev
next
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin

  Nowiny Głowno Łódź Chodecz Opoczno Lublin Warszawa Rzeszów Gliwice Pkt Br
Nowiny   2:3 2:5 6:5 9:1 6:2 5:7 9:8  1:5  12 40-36
Głowno 3:2   5:6 5:1 12:2 7:4 3:4 d. 11:2 5:2 18 51-23
SAN Łódź 5:2 6:5   10:3 6:0 1:4 6:7 8:1 5:1 18 47-23
Chodecz 5:6 1:5 3:10   4:1 0:4 7:5 16:0 2:4 d. 9 38-35
Opoczno 1:9 2:12 0:6 1:4   1:6 1:11 6:8 7:6 3 19-62
Lublin 2:6 4:& 4:1 4:0 6:1   2:4 5:2 6:4 15 33-25
Warszawa 7:5 4:3 d. 7:6 5:7 11:1 4:2   4:7 4:3 17 46-34
Rzeszów 8:9 2:11 1:8 0:16 8:6 2:5 7:4   4:18 6 32-77
Gliwice 5:1 2:5 1:5 4:2 d. 6:7 4:6 3:4 18:4   8 43-34

2-3 lipca 2016: Chodecz

GKS Futsal Nowiny - BSC Pro-Fart Głowno 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Bramki:
GKS Futsal: 2 Korol
BSC Pro-Fart: 2 Knera, Wardziński

BSCC SAN AZS Łódź – Zgoda Chodecz BST 10:3 (2:1, 5:1, 3:1)
Bramki:
Łódź: 4 Poter, 2 Serwaciński, Nykiel, Łabędzki, Maciąg, Wiosna
Zgoda: Choderek, Rosiak, Giętkowski

LKS Feniks Opoczno - KP Rapid Lublin 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
Bramki:
Feniks: Rogulski
Rapid: 2 Piorun, Klimkiewicz, Winiarczyk, R. Chmielnicki, Gromba

Firtech Becpak Beckerarena Warszawa - GKS Futsal Nowiny 7:5 (1:2, 4:1, 2:2)
Bramki:
Warszawa: 4 E. Becker, Stępniewski, Ambrozik, Nieścieruk
Futsal: Kuchciak (sam.), Stachura, Mianowany, Szymkiewicz

Zgoda Chodecz BST - RAF HEIRO Rzeszów 16:0 (4:0, 6:0, 6:0)
Bramki:
Zgoda: 4 Oziemski, 3 M. Maziarz, 3 Chodorek, 2 Giętkowski, P. Maziarz, Rosiak, Słowiński, Gościński

UKS Milenium Gliwice - LKS Feniks Opoczno 6:7 (3:3, 0:3, 3:1)
Bramki:
Milenium: 3 Burzawa, M. Kiklaisz, Kopera (sam.), Majkowski
Feniks: 3 Stępień, 2 Staniszewski, Woźniak

BSC Pro-Fart Głowno - Firtech Becpak Beckerarena Warszawa 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)
Bramki:
Pro-Fart: Sibielak, Kotlarek, Knera
Warszawa: E. Becker, Nieścieruk, Gidelski, Stępniewski

RAF HEIRO Rzeszów - BSCC SAN AZS Łódź 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)
Bramki:
Rzeszów: Trawka
Łódź: 3 Serwaciński, 2 Maciąg, 2 Poter, Łabędzki, Maciąg

KP Rapid Lublin - UKS Milenium Gliwice 6:4 (0:1, 2:1, 4:2)
Bramki:
Rapid: 2 Gromba, 2 Piorun, Zgierski, Winiarczyk
Milenium: 3 Burzawa, Żur

LKS Feniks Opoczno - BSCC SAN AZS Łódź 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
Bramki:
Łódź: 2 Kałużny, Poter, Sobczak, Maciąg, Zimoń

GKS Futsal Nowiny - KP Rapid Lublin 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Bramki:
Futsal: 3 Korol, Dobrodziej, Mianowany, Stachura
Rapid: Ścibior, Wójtowicz

RAF HEIRO Rzeszów - BSC Pro-Fart Głowno 2:11 (0:5, 1:4, 1:2)
Bramki:
Rzeszów: Czekaj, Hady
Pro-Fart: 2 Ślązak, 2 E. Kotlarek, 2 C. Kotlarek, 2 Bąba, Piela, Czarnecki, Knera

Firtech Becpak Beckerarena Warszawa - LKS Feniks Opoczno 11:1 (2:1, 3:0, 6:0)
Bramki:
Warszawa: 4 Ambrozik, 3 E. Becker, D. Becker, Gołębiowski, Stępniewski, Nieścieruk
Feniks: Knapik

Zgoda Chodecz BST - GKS Futsal Nowiny 5:6 (2:1, 2:4, 1:1)
Bramki:
Zgoda: Rosiak, Giętkowski, Chodorek, Gościński, M. Maziarz
Futsal: 3 Stachura, 2 Korol, Mianowany

UKS Milenium Gliwice - RAF HEIRO Rzeszów 18:4 (4:0, 10:3, 4:1)
Bramki:
Milenium: 8 Burzawa, 3 M. Kiklaisz, 3 Kłopeć, 2 Majkowski, Wardziński, Karmański
Rzeszów: 4 Trawka

BSCC SAN AZS Łódź - Firtech Becpak Beckerarena Warszawa 6:7 (0:3, 3:2, 3:2)
Bramki:
Łódź: Poter, Janeczko, Maciąg, Łabędzki, Serwaciński, Kałużny
Warszawa: 2 E. Becker, 2 Nieścieruk, Świdnicki, Gołębiowski, Stępniewski

KP Rapid Lublin - Zgoda Chodecz BST 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Bramki:
Rapid: 2 Zgierski, R. Chmielnicki, Wójtowicz

BSC Pro-Fart Głowno - UKS Milenium Gliwice 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
Bramki:
Pro-Fart: 2 Bąba, C. Kotlarek C., Piela, Knera
Milenium: K. Kiklaisz, Dendzik

16-17 lipca 2016: Chodecz

RAF HEIRO Rrzeszów – KP Rapid Lublin 2:5 (0:0, 0:3, 2:2)
Bramki:
Rzeszów: 2 Przybyło
Rapid: 2 Kuszpit, Ławicki, Piorun, Zgierski

LKS Feniks Opoczno – BSC Pro-Fart Głowno 2:12 (1:2, 1:6, 0:4)
Bramki:
Feniks: Raczyński, Woźniak
BSC Pro-Fart: 5 Ślązak, 2 Piela, 2 Knera, C. Kotlarek, Wardziński, E. Kotlarek

GKS Futsal Nowiny – BSCC SAN AZS Łódź 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Bramki:
Futsal: D. Król, Markowicz
Łódź: 2 Klepczarek, 2 Poter, Maciąg

Firtech Becpak Beckerarena Warszawa – RAF HEIRO Rzeszów 4:7 (1:2, 1:3, 2:2)
Bramki:
Warszawa: Gołębiowski, Gołaszewski, E. Becker, Szczypiński
Rzeszów: 3 Przybyło, 2 Krawczyk, Trawka, Opaliński

BST Zgoda Chodecz – LKS Feniks Opoczno 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Bramki:
Zgoda: Słowiński, Wołąkiwicz (sam.) Sztubecki, Chodorek
Feniks: Stępień

UKS Milenium Gliwice – GKS Futsal Nowiny 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
Bramki:
Milenium: 2 Wardzyński, Dendzik, Żur, Szyszko
Futsal: Armata

KP Rapid Lublin – Firtech Becpak Beckerarena Warszawa 2:4 (0:3, 1:1, 2:1)
Bramki:
Rapid: Gromba, Chmielnicki
Warszawa: 2 Gołaszewski, Gołębiowski, Kuchciak

BSC Pro-Fart Głowno – BST Zgoda Chodecz 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Bramki:
BSC Pro-Fart: 2 Knera, Sibielak, Bąba, Wardziński
Zgoda: Jasiński

BSCC SAN AZS Łódź – UKS Milenium Gliwice 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
Bramki:
Łódź: 4 Klepczarek, Maciąg
Milenium: Burzawa

KP Rapid Lublin – BSC Pro-Fart Głowno 4:7 (3:2, 1:1, 0:4)
Bramki:
Rapid: 2 Zgierski, Boniaszczuk, Piorun
BSC Pro-Fart: 2 C. Kotlarek, 2 Knera, Piela, Wardzyński, Borowski

Firtech Becpak Beckerarena Warszawa – UKS Milenium Gliwice 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, dogr. 1:0)
Bramki:
Warszawa: 2 Gołębiowski, Kuchciak, Matuszek (sam.)
Milenium: 2 Żur, Kiklaisz

GKS Futsal Nowiny – LKS Feniks Opoczno 9:1 (4:0, 2:1, 3:0)
Bramki:
GKS Futsal: 6 Korol, D. Król, Szymkiewicz, Armata
Feniks: Sroka

BSCC SAN AZS Łódź – KP Rapid Lublin 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Bramki:
Łódź: Klepczarek
Rapid: 2. M. Chmielnicki, Kuszpit, Winiarczyk

BST Zgoda Chodecz – Firtech Becpak Beckerarena Warszawa 7:5 (2:1, 3:3, 2:1)
Bramki:
Zgoda: 3 Chodorek, Sztubecki, Szałański, Rosiak, M. Maziarz
Warszawa: 2 E. Becker, Gołębiowski, Gidelski, M. Maziarz (sam.)

RAF HEIRO Rzeszów – GKS Futsal Nowiny 8:9 (3:1, 2:4, 3:4)
Bramki:
Rzeszów: 7 Trawka, Przybyło
GKS Futsal: 3 Korol, 3 Armata, 2 Markowicz, D. Król

BSC Pro-Fart Głowno – BSCC SAN AZS Łódź 5:6 (3:1, 2:3, 0:2)
Bramki:
BSC Pro-Fart: 2 Knera, 2 Piela, C. Kotlarek
Łódź: 3 Klepczarek, Nykiel, Poter, ?

UKS Milenium Gliwice – BST Zgoda Chodecz 4:2 (1:1, 0:1, 1:0, dogr. 2:0)
Bramki:
Milenium: 3 Żur, Nowak
Zgoda: P. Maziarz, Słowiński

LKS Feniks Opoczno – RAF HEIRO Rzeszów 6:8 (2:2, 2:2, 2:4)
Bramki:
Feniks: 2 Sroka, 2 Wołąkiewicz, Woźniak, Stępień
Rzeszów: 5 Trawka, 2 Przybyło, Krawczyk


Strzelcy bramek
18 Trawka (Rzeszów)
16 Korol (GKS Futsal)
15 Burzawa (Milenium)
13 E. Becker (Warszawa), Knera (Pro-Fart) 
10 Klepczarek (AZS Łódź), Poter (Łódź)
8 Przybyło (Rzeszów), Chodorek (Zgoda) 
7 Korol (GKS Futsal)M. Kiklaisz (Milenium), Gołębiowski (Warszawa), Ślązak, Piela, C. Kotlarek (Pro-Fart), Maciąg (AZS Łódź),
6Serwaciński (AZS Łódź), PiorunZgierski (Rapid)
5 Nieścieruk (Warszawa), Bąba (Pro-Fart), Stępień (Feniks), Armata (GKS Futsal), M. Maziarz (Zgoda)  
4 Ambrozik, Stępniewski (Warszawa), Stachura (GKS Futsal), Oziemski, Giętkowski, Rosiak (Zgoda), Żur (Millenium)E. KotlarekWardziński (Pro-Fart), Gromba (Rapid)  
3 Łabędzki, Kałużny (AZS Łódź), Kuszpit, Winiarczyk, M. Chmielnicki (Rapid), Mianowany, D. Król, Markowicz (GKS Futsal), Słowiński (Zgoda), Woźniak, Sroka (Feniks), Kłopeć, Majkowski, Wardziński (Milenium), Gołaszewski (Warszawa), Krawczyk (Rzeszów) 
2 R.Chmielnicki, Wójtowicz (Rapid), Gościński, Sztubecki (Zgoda), Staniszewski, Wołąkiewicz (Feniks), Dendzik (Milenium), Kuchciak, Gidelski (Warszawa)Sibielak (Pro-Fart), Nykiel (AZS Łódź), Szymkiewicz (GKS Futsal)
1Ambrozik, D. Becker, Świdnicki, Szczypiński (Warszawa), Wiosna, Sobczak, Zimoń, Janeczko (AZS Łódź), Czarnecki, Borowski (Pro-Fart), Klimkiewicz, Ścibior, Ławicki, Boniaszczuk (Rapid), StachuraDobrodziej (GKS Futsal), P. Maziarz, Jasiński, Szałański (Zgoda), Rogulski, Knapik, Raczyński (Feniks), MajkowskiKarmański, K. Kiklaisz, Szyszko (Milenium), Czekaj, Hady, Opaliński (Rzeszów)

GDYNIASPORT.PL

baner 320x154

bbaner 320x154

Harmonogram - Gdynia 2016

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

Dzień 1, czwartek 28.07
g.10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań - AZS SAN Łódź 9:0
g.10:00 K Gr. B Sztorm  Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g.11:00 K Gr. B Boca Gdańsk - KU AZS UAM Poznań 8:4
g.11:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - Red Devils 3:4
g. 12:00 Bar. Gr. A Team Słupsk - SAN Łódź 4:4 rz.k. 3:2
g. 12:00 Bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie - Red Devils 10:8
g. 13:00 Gr. A Hemako Sztutowo - FBS Kolbudy 1:7
g. 13:00 Gr. B Grembach Łódź - KP Łódź 3:3 rz.k. 2:0
g. 15:00 K Gr. A Sparta - AZS UAM Poznań 2:4
g. 15:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Sztorm Gdańsk 4:2
g. 16:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Grembach 3:4
g. 16:00 K Gr. A Red Devils - AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. A SAN Łódź - Rapid Lubliun 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. B Red Devils - Pro-Fart Głowno 7:4
Dzień 2, piątek 29.07
g. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - AZS SAN Łódź 4:2
g. 10:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g. 11:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 0:6
g. 11:00 K Gr. A Red Devils Chojnice - AZS UAM Poznań 1:10
g. 12:00 Baraże Gr. A Rapid Lublin - Team Słupsk 3:4
g. 12:00 Baraże Gr. B Pro-Fart Głowno - Vita-Sport 4:5
g. 13:00 Gr. A FBS Kolbudy - Tonio Team Sosnowiec  5:1
g. 13:00 Gr. B KP Łódź - BSC Boca Gdańsk 5:0 (wo.)
g. 15:00 K o VII miejsce KU Poznań - SAN Łódź 2:3
g. 15:45 K o V miejsce Grembach Łódź - Sparta Daleszyce 0:2
g. 16:30 K Półfinał 1 UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 5:3
g. 17:15 K Półfinał 2 Boca Gdańsk - REd Devils 5:0
g. 18:00 Gr. A Tonio Team - Hemako Sztutowo 2:2 rz.k. 2:1
g. 18:00 Gr. B BSC Boca Gdańśk - Grembach Łódź 2:8
Dzień 3, sobota 30.07
g. 11:00 K o III miejsce Sztorm Gdańsk - Red Devils  7:2
g. 12:00 Baraże Półfinał 1 Team Słupsk - Red Devils  5:3
g. 13:00 Baraże Półfinał 2 Vita-Sport - SAN Łódź 2:4
g. 14:00 K FINAŁ AZS UAM Poznań - Boca Gdańsk 3:1
g. 14:30 Półfinał 1 FBS Kolbudy - KP Łódź 1:4
g. 15:45 Półfinał 2 Grembach Łódź - Tonio Sosnowiec 13:1
Dzień 4, niedziela 31.07
g. 12:00 Baraże Finał Team Słupsk - SAN Łódź 3:2
g. 13:00 o V miejsce Omida Hemako - Boca Gdańsk 5:1
g. 14:00 o III miejsce Tonio Team - FBS Kolbudy 3:9
g. 15:15 Mecz pokazowy Gwiazd
g. 16:00 FINAŁ Grembach Łódź - KP Łódź 3:1
g. 17:00 Ceremonia wręczenia nagród

Rozgrywki 2016

 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

 

 I LIGA - grupa północna
  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 3 15 50-24
2. Wodomex Bojano 3 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 3 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 3 0 18-50

 

 I LIGA - grupa południowa
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin