baner bicz

Mistrzostwa Polski - dzień IV [galeria]
Zapraszamy na fotorelację z czwartego dnia finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn... DALEJ
BSC GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI!
Grembach Łódź najlepszą drużyną w Polsce w piłce nożnej plażowej. Srebro dla zespołu KP... DALEJ
prev
next

 

  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 6 15 50-24
2. Wodomex Bojano 6 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 6 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 6 0 18-50

2-3 lipca 2016: Sztutowo
Omida Hemako II Sztutowo – Bryza Sztutowo 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Bramki:
Omida Hemako II: Sala, Kiełczyński, Kryński, Popielarski, Krzyżanowski
Bryza: Burliga, Weremko

Wodomex Bojano – Red Devils Chojnice 7:3 (3:0, 3:1, 1:2)
Bramki:
Wodomex: 2 Janke, Czuk, Siemko, Rzepecki, Dempc, Król
Red Devils: 2 Letniowski, Kriezel

Wodomex Bojano – Omida Hemako II Sztutowo 6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
Bramki:
Wodomex: 2 Groth, 2 Rzepecki, Siemko, Dempc
Omida Hemako II: 2 Kiełczyński, Skwarzec

Bryza Sztutowo – Red Devils Chojnice 1:7 (1:4, 0:2, 0:1)
Bramki:
Bryza: Daniluk
Red Devils: 2 Kriezel, 2 Kubiszewski, Ivanov, Broner, Synoradzki

Omida Hemako II Sztutowo – Red Devils Chojnice 3:7 (0:3, 1:3, 2:1)
Bramki:
Omida Hemako II: 2 Kiełczyński, Ranoszek
Red Devils: 2 Kubiszewski, 2 Kriezel, Broner, Letniowski, Sobański

Bryza Sztutowo – Wodomex Bojano 3:9 (0:1, 1:5, 2:3)
Bramki:
Bryza: Szmidt, Weremko, Daniluk
Wodomex: 3 Depmc, 2 Afeltowicz, 2 Groth, Janke, Kotłowski

16-17 lipca 2016: Charzykowy
Red Devils Chojnice - Wodomex Bojano 14:7
Bryza Sztutowo - Omida Hemako II Sztutowo 6:10
Red Devils Chojnice - Bryza Sztutowo 14:6
Omida Hemako II Sztutowo - Wodomex Bojano 4:8
Wodomex Bojano - Bryza Sztutowo obustronny walkower
Red Devils Chojnice - Omida Hemako II Sztutowo 5:0 (wo)


Strzelcy bramek
5 Kiełczyński (Omida Hemako II), Kriezel (Red Devils), Dempc (Wodomex)
4Kubiszewski (Red Devils), Groth (Wodomex)
3 Rzepecki, Janke (Wodomex), Letniowski (Red Devils)
2 Siemko, Afeltowicz (Wodomex), Broner (Red Devils), Weremko, Daniluk (Bryza)
1Sala, Kryński, Popielarski, Krzyżanowski, Skwarzec, Ranoszek (Omida Hemako II), Burliga, Szmidt (Bryza), Czuk, Król, Kotłowski (Wodomex), Ivanov, Synoradzki, Sobański (Red Devils)

GDYNIASPORT.PL

baner 320x154

bbaner 320x154

Harmonogram - Gdynia 2016

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

Dzień 1, czwartek 28.07
g.10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań - AZS SAN Łódź 9:0
g.10:00 K Gr. B Sztorm  Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g.11:00 K Gr. B Boca Gdańsk - KU AZS UAM Poznań 8:4
g.11:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - Red Devils 3:4
g. 12:00 Bar. Gr. A Team Słupsk - SAN Łódź 4:4 rz.k. 3:2
g. 12:00 Bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie - Red Devils 10:8
g. 13:00 Gr. A Hemako Sztutowo - FBS Kolbudy 1:7
g. 13:00 Gr. B Grembach Łódź - KP Łódź 3:3 rz.k. 2:0
g. 15:00 K Gr. A Sparta - AZS UAM Poznań 2:4
g. 15:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Sztorm Gdańsk 4:2
g. 16:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Grembach 3:4
g. 16:00 K Gr. A Red Devils - AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. A SAN Łódź - Rapid Lubliun 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. B Red Devils - Pro-Fart Głowno 7:4
Dzień 2, piątek 29.07
g. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - AZS SAN Łódź 4:2
g. 10:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g. 11:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 0:6
g. 11:00 K Gr. A Red Devils Chojnice - AZS UAM Poznań 1:10
g. 12:00 Baraże Gr. A Rapid Lublin - Team Słupsk 3:4
g. 12:00 Baraże Gr. B Pro-Fart Głowno - Vita-Sport 4:5
g. 13:00 Gr. A FBS Kolbudy - Tonio Team Sosnowiec  5:1
g. 13:00 Gr. B KP Łódź - BSC Boca Gdańsk 5:0 (wo.)
g. 15:00 K o VII miejsce KU Poznań - SAN Łódź 2:3
g. 15:45 K o V miejsce Grembach Łódź - Sparta Daleszyce 0:2
g. 16:30 K Półfinał 1 UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 5:3
g. 17:15 K Półfinał 2 Boca Gdańsk - REd Devils 5:0
g. 18:00 Gr. A Tonio Team - Hemako Sztutowo 2:2 rz.k. 2:1
g. 18:00 Gr. B BSC Boca Gdańśk - Grembach Łódź 2:8
Dzień 3, sobota 30.07
g. 11:00 K o III miejsce Sztorm Gdańsk - Red Devils  7:2
g. 12:00 Baraże Półfinał 1 Team Słupsk - Red Devils  5:3
g. 13:00 Baraże Półfinał 2 Vita-Sport - SAN Łódź 2:4
g. 14:00 K FINAŁ AZS UAM Poznań - Boca Gdańsk 3:1
g. 14:30 Półfinał 1 FBS Kolbudy - KP Łódź 1:4
g. 15:45 Półfinał 2 Grembach Łódź - Tonio Sosnowiec 13:1
Dzień 4, niedziela 31.07
g. 12:00 Baraże Finał Team Słupsk - SAN Łódź 3:2
g. 13:00 o V miejsce Omida Hemako - Boca Gdańsk 5:1
g. 14:00 o III miejsce Tonio Team - FBS Kolbudy 3:9
g. 15:15 Mecz pokazowy Gwiazd
g. 16:00 FINAŁ Grembach Łódź - KP Łódź 3:1
g. 17:00 Ceremonia wręczenia nagród

Rozgrywki 2016

 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

 

 I LIGA - grupa północna
  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 3 15 50-24
2. Wodomex Bojano 3 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 3 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 3 0 18-50

 

 I LIGA - grupa południowa
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin