baner bicz

Mistrzostwa Polski - dzień IV [galeria]
Zapraszamy na fotorelację z czwartego dnia finałowego turnieju Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn... DALEJ
BSC GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI!
Grembach Łódź najlepszą drużyną w Polsce w piłce nożnej plażowej. Srebro dla zespołu KP... DALEJ
prev
next
 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

25-26 czerwca 2016: Gdańsk-Brzeźno

Grupa A M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 3 9 13-8
2. FBS Kolbudy 3 3 11-12
3. BSC Boca Gdańsk 3 2 8-10
4. Tonio Team Sosnowiec 3 1 8-10

Omida Hemako Sztutowo – FBS Kolbudy 7:4 (1:0, 2:1, 4:3)
Bramki:
Omida Hemako: 2 Poźniak, 2 Friszkemut, Wolski, M. Piechnik, B. Piechnik
FBS: 2 Stasiak, Stanisławski, Pietrzkiewicz

BSC Boca Gdańsk – Tonio Team Sosnowiec 4:3 dogr. (0:1, 3:1, 0:1, 1:0 dogr.)
Bramki:
BSC Boca: Kwasny, Madani, Kugiel, Domjan
Tonio Team: 2 Popławski, Skórski

BSC Boca Gdańsk – Omida Hemako Sztutowo 3:4 (1:3, 1:1, 1:0)
Bramki:
BSC Boca: Kugiel, Musik, Gajda
Omida Hemako: Daniluk, Wolski, Friszkemut, Szloser

FBS Kolbudy – Tonio Team Sosnowiec 4:4, 4:5 rz.k. (1:2, 2:2, 1:0, 0:0 dogr., 4:5 rz.k.)
Bramki:
FBS: 2 Stasiak, 2 Pietrzkiewicz
Tonio Team: 2 Pałasz, Taraszkowski, Skórski

Omida Hemako Sztutowo – Tonio Team Sosnowiec 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Bramki:
Omida Hemako: Strojczyk (sam.), Friszkemut
Tonio Team: Pałasz

BSC Boca Gdańsk – FBS Kolbudy 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Bramki:
BSC Boca: Kwasny
FBS: 2 Stasiak, Pietrzkiewicz

Grupa B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 3 6 18-12
2. KP Łódź 3 6 19-9
3. Team Słupsk 3 3 10-18
4. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 3 1 5-13

BSC Grembach Łódź – Team Słupsk 8:3 (3:0, 4:1, 1:2)
Bramki:
BSC Grembach: 3 Baran, 2 Guedes, Pietrasiak, Błaszczyk, Ryplewicz
Team: 2 Felisiak, Słowiński

KP Łódź – Vita-Sport Zdrowie Garwolin 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Bramki:
KP: 3 Saganowski, Kucharski, Sobalczyk

Team Słupsk – Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
Bramki:
TS Team: 4 Nałęcz, Bobrowski, Terczyński
Vita-Sport Zdrowie: 3 Kasprzak

KP Łódź – BSC Grembach Łódź 7:8 (3:3, 1:1, 3:4)
Bramki:
KP: 2 Saganowski, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Kucharski, Jesionowski
BSC Grembach: 3 Ziober, 2 Pietrasiak, Bogacz, Baran, Guedes

KP Łódź – Team Słupsk 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
Bramki:
KP: 3 Krawczyk, 2 Jesionowski, Saganowski, Sobalczyk
Team: Bobrowski

BSC Grembach Łódź – Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2:2, 1:3 rz. k. (0:0, 2:1, 0:1, 0:0 dogr., 1:3 rz.k.)
Bramki:
BSC Grembach: Guedes, Ziober
Vita-Sport Zdrowie: M. Zieliński, Szostak


23-24 lipca 2016: Sosnowiec

Grupa A M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 6 17-13
2. BSC Grembach Łódź 3 6 11-9
3. FBS Kolbudy 3 5 14-10
4. Team Słupsk 3 0 9-19

BSC Grembach Łódź – Team Słupsk 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Bramki:
BSC Grembach: 2 Wydmuszek, 2 Baran
Team: Terczyński, Pięta

BSC Boca Gdańsk – FBS Kolbudy 4:5, (0:0, 2:2, 2:2, 0:1 dogr.)
Bramki:
BSC Boca T. Musik, G. Musik, Gajda, Kreft
FBS: 3 Pietrzkiewicz, 2 Stasiak

BSC Boca Gdańsk – BSC Grembach Łódź 5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
Bramki:
BSC Boca: 3 Madani, Kubiak, Kreft
BSC Grembach: 2 Widzicki, Baran

Team Słupsk – FBS Kolbudy 2:7 (0:4, 1:2, 1:1)
Bramki:
Team: Pięta, Bobrowski
FBS: 2 Stasiak, Krysiński, Demiańczuk, Stanisławski, Pietrzkiewicz, ?

BSC Grembach Łódź – FBS Kolbudy 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Bramki:
BSC Grembach: 2 Ziober, Marciniak, Olejniczak
FBS: 2 Stasiak

BSC Boca Gdańsk – Team Słupsk 8:5 (1:2, 2:2, 5:1)
Bramki:
BSC Boca: 5 Kwasny, 2 Madani, Kiszkiel
Team: 2 Waleszczyk, Klawikowski, Cudziło, Terczyński

Grupa B M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 3 9 16-11
2. KP Łódź 3 6 20-10
3. Tonio Team Sosnowiec 3 3 11-15
4. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 3 0 10-14

Omida Hemako Sztutowo – Vita-Sport Zdrowie Garwolin 9:6 (4:2, 2:3, 3:1)
Bramki:
Omida Hemako: 3 Friszkemut, 3 Poźniak, Szloser, Daniluk, Żuchowski
Vita-Sport: 3 Makulec, Warakomski, Choiński, Szostak

KP Łódź –Tonio Team Sosnowiec 7:3 (2:0, 2:1, 3:2)
Bramki:
KP: 3 Sobalczyk, 3 Trzaskowski, Jesionowski
Tonio Team: M. Krawczyk, Kiklaisz, Popławski

KP Łódź – Omida Hemako Sztutowo 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Bramki:
KP: Saganowski, Krawczyk
Omida Hemako: Żuchowski, Friszkemut, Poźniak

Tonio Team Sosnowiec – Vita-Sport Zdrowie Garwolin 5:4 (2:0, 1:1, 2:3)
Bramki:
Tonio Team: 2 Gołębiowski, Kiklaisz, M. Krawczyk, Skórski
Vita-Sport: 3 Zieliński, Szostak

Vita-Sport Zdrowie Garwolin – KP Łódź 4:11 (1:3, 3:4, 0:4)
Bramki:
Vita-Sport: Makulec, Papiernik, Choiński, Kucharski (sam.)
KP: 6 Saganowski, 2 Krawczyk, 2 Trzaskowski, Sobalczyk

Omida Hemako Sztutowo – Tonio Team Sosnowiec 4:3 (2:0, 1:3, 1:0)
Bramki:
Omida Hemako: Poźniak, Żuchowski, Friszkemut, Wolski
Tonio Team: 2 Skórski, Pałasz


Strzelcy bramek
13 –  Saganowski (KP)
12 – Stasiak (FBS Kolbudy)
9  Friszkemut (Omida Hemako)
8Pietrzkiewicz (FBS Kolbudy)
7 – Poźniak (Omida Hemako), Sobalczyk (KP), Baran (BSC Grembach), Kwasny (BSC Boca)
6 Ziober (BSC Grembach), Madani (BSC Boca)
5 Skórski  (Tonio Team), Trzaskowski (KP)
4 Pałasz (Tonio Team), Nałęcz (Team), Guedes (BSC Grembach), Jesionowski (KP), Makulec, Zieliński (Vita-Sport Zdrowie)
3 Pałasz, Popławski (Tonio Team), Kasprzak, Szostak (Vita-Sport Zdrowie), Pietrasiak (BSC Grembach), Żuchowski, Wolski (Omida Hemako), Terczyński, Bobrowski (Team)
2  Szloser, Daniluk (Omida Hemako), Kugiel, Kreft, G. Musik, Gajda (BSC Boca), Gołębiowski, Kiklaisz, M. Krawczyk (Tonio Team), Kucharski (KP), Bobrowski, Felisiak, Waleszczyk, Pięta (Team), Choiński (Vita-Sport Zdrowie), Stanisławski (FBS Kolbudy), Widzicki, Wydmuszek (BSC Grembach)
1 M. Piechnik, B. Piechnik (Omida Hemako), Krysiński, Demiańczuk (FBS Kolbudy), Domjan, T. MusikKiszkiel, Kubiak (BSC Boca), Taraszkowski (Tonio Team), Słowiński, Klawikowski, Cudziło (Team), Błaszczyk, Ryplewicz, Bogacz, Marciniak, Olejniczak (BSC Gremach), Marciniak (KP), Papiernik, Warakomski (Vita-Sport Zdrowie)

GDYNIASPORT.PL

baner 320x154

bbaner 320x154

Harmonogram - Gdynia 2016

 MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. FBS Kolbudy 2 6 12:2
2. Tonio Team Sosnowiec 2 1 3:7
3. Omida Hemako Sztutowo 2 0 3:9
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Grembach Łódź 2 4 11:5
2. KP Łódź 2 3 8:3 
3. BSC Boca Gdańsk 2 0 2:13 
 TURNIEJ BARAŻOWY MĘŻCZYZN
GRUPA A  M Pkt Br
1. Team Słupsk 2 4 8:7
2. BSCC AZS SAN Łódź 2 3 6:5
3. KP Rapid Lublin 2 0 4:6
GRUPA B M Pkt Br
1. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 2 6 15:12
2. Red Devils Chojnice 2 3 15:14
3. BSC Pro-Fart Głowno 2 0 8:12 
 MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
GRUPA A  M Pkt Br
1. AZS UAM Poznań 3 9 23:3 
2. Red Devils Ladies Chojnice 3 4 7:15
3. Sparta Daleszyce 3 3 9:10
4. AZS SAN Łódź 3 0 4:15 
GRUPA B M Pkt Br
1. BSC Boca Gdańsk 3 9 15:6
2. Sztorm AWFiS Gdańsk 3 6 11:4
3. Grembach Ladies OMS Łódź 3 3 4:9
4. KU AZS UAM Poznań 3 0 7:18

Dzień 1, czwartek 28.07
g.10:00 K Gr. A AZS UAM Poznań - AZS SAN Łódź 9:0
g.10:00 K Gr. B Sztorm  Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g.11:00 K Gr. B Boca Gdańsk - KU AZS UAM Poznań 8:4
g.11:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - Red Devils 3:4
g. 12:00 Bar. Gr. A Team Słupsk - SAN Łódź 4:4 rz.k. 3:2
g. 12:00 Bar. Gr. B Vita-Sport Zdrowie - Red Devils 10:8
g. 13:00 Gr. A Hemako Sztutowo - FBS Kolbudy 1:7
g. 13:00 Gr. B Grembach Łódź - KP Łódź 3:3 rz.k. 2:0
g. 15:00 K Gr. A Sparta - AZS UAM Poznań 2:4
g. 15:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Sztorm Gdańsk 4:2
g. 16:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Grembach 3:4
g. 16:00 K Gr. A Red Devils - AZS SAN Łódź 2:2 rz.k. 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. A SAN Łódź - Rapid Lubliun 2:1
g. 17:00 Bar. Gr. B Red Devils - Pro-Fart Głowno 7:4
Dzień 2, piątek 29.07
g. 10:00 K Gr. A Sparta Daleszyce - AZS SAN Łódź 4:2
g. 10:00 K Gr. B Boca Gdańsk - Grembach Łódź 3:0
g. 11:00 K Gr. B KU AZS UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 0:6
g. 11:00 K Gr. A Red Devils Chojnice - AZS UAM Poznań 1:10
g. 12:00 Baraże Gr. A Rapid Lublin - Team Słupsk 3:4
g. 12:00 Baraże Gr. B Pro-Fart Głowno - Vita-Sport 4:5
g. 13:00 Gr. A FBS Kolbudy - Tonio Team Sosnowiec  5:1
g. 13:00 Gr. B KP Łódź - BSC Boca Gdańsk 5:0 (wo.)
g. 15:00 K o VII miejsce KU Poznań - SAN Łódź 2:3
g. 15:45 K o V miejsce Grembach Łódź - Sparta Daleszyce 0:2
g. 16:30 K Półfinał 1 UAM Poznań - Sztorm Gdańsk 5:3
g. 17:15 K Półfinał 2 Boca Gdańsk - REd Devils 5:0
g. 18:00 Gr. A Tonio Team - Hemako Sztutowo 2:2 rz.k. 2:1
g. 18:00 Gr. B BSC Boca Gdańśk - Grembach Łódź 2:8
Dzień 3, sobota 30.07
g. 11:00 K o III miejsce Sztorm Gdańsk - Red Devils  7:2
g. 12:00 Baraże Półfinał 1 Team Słupsk - Red Devils  5:3
g. 13:00 Baraże Półfinał 2 Vita-Sport - SAN Łódź 2:4
g. 14:00 K FINAŁ AZS UAM Poznań - Boca Gdańsk 3:1
g. 14:30 Półfinał 1 FBS Kolbudy - KP Łódź 1:4
g. 15:45 Półfinał 2 Grembach Łódź - Tonio Sosnowiec 13:1
Dzień 4, niedziela 31.07
g. 12:00 Baraże Finał Team Słupsk - SAN Łódź 3:2
g. 13:00 o V miejsce Omida Hemako - Boca Gdańsk 5:1
g. 14:00 o III miejsce Tonio Team - FBS Kolbudy 3:9
g. 15:15 Mecz pokazowy Gwiazd
g. 16:00 FINAŁ Grembach Łódź - KP Łódź 3:1
g. 17:00 Ceremonia wręczenia nagród

Rozgrywki 2016

 EKSTRAKLASA  - KLASYFIKACJA GENERALNA
   M Pkt Br
1. Omida Hemako Sztutowo 6 18 29-19
2. BSC Grembach Łódź 6 12 29-21
3. KP Łódź 6 12 39-19
4. FBS Kolbudy 6 8 25-22
5. BSC Boca Gdańsk 6 8 25-23
6. Tonio Team Sosnowiec 6 4 19-25
7. Team Słupsk 6 3 19-37
8. Vita-Sport Zdrowie Garwolin 6 1 19-38

 

 I LIGA - grupa północna
  M Pkt Br
1. Red Devils Chojnice 3 15 50-24
2. Wodomex Bojano 3 12 37-32
3. Omida Hemako II Sztutowo 3 6 25-34
4. Bryza Sztutowo 3 0 18-50

 

 I LIGA - grupa południowa
  M Pkt Br
1. BSCC SAN Łódź 8 18 47-23
2. BSC Pro-Fart Głowno 8 18 51-23
3. FBB Warszawa* 8 17 46-34
4. KP Rapid Lublin 8 15 33-25
5. GKS Futsal Nowiny 8 12 40-36
6. BST Zgoda Chodecz 8 9 38-35
7. UKS Milenium Gliwice 8 8 43-34
8. RAF HEIRO Rzeszów 8 6 32-77
9. LKS Feniks Opoczno 8 3 19-62

*Zespół Firtech Becpak Beckerarena Warszawa wycofał się z turnieju finałowego i w jego miejsce w Gdyni zagra KP Rapid Lublin